یکشنبه 2 آبان 1400   06:51:22
1397/1/22 چهارشنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 47162574
  تعداد بازدید این صفحه: 804146
  در امروز: 8757

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1400/6/10 چهارشنبهعسگری خبر داد:
مجموعه باغ گیاهان قرآنی در بهشت سکینه(س) کرج در حال احداث است
رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج از احداث باغ گیاهان قرآنی در آرامستان بهشت سکینه(س) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج:

حمیدرضا عسگری با اعلام این مطلب اظهار داشت: پروژه عمرانی ساخت مجموعه باغ گیاهان قرآنی در ضلع شرقی آرامستان، ورودی باب الرضا(ع) هم اکنون در حال اجرا است که بزودی افتتاح و قابل بهره برداری خواهد شد.

وی ادامه داد: این پروژه دارای پیوست های فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و آموزشی و شامل ۱۰ چشمه سرویس بهداشتی و نمازخانه مجزای بانوان و آقایان است که محل مناسبی برای انتظار مراجعه کنندگان به شمار می رود.

این مسئول افزود: در این پروژه که بین مجموعه تالار غذاخوری، سالن سوگواری و مجموعه خدماتی هایپر بهشت واقع شده، قرار است  از انواع گونه های گیاهی ذکر شده در آیات و سوره های قرآن کریم، احادیث و درختان میوه بهشتی، به همراه شناسنامه کامل معرفی گردد که میتواند به محل مناسبی برای آموزش کودکان، نوجوانان و همچنین علاقمندان تبدیل شود.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج خاطرنشان کرد:
در احداث این پروژه علاوه بر استفاده از درختانی مانند، زیتون، انگور، نخل خرما، انار ، انجیر و همراه با شناسنامه و محل آیات اشاره شده در قرآن کریم و احدایث و روایات مرتبط، فضای بازی کودکان نیز طراحی شده است.

عسگری عنوان کرد: این پروژه برای اولین بار در کشور است که در یک آرامستان اجرا می شود تا مراجعه کنندگان و خانواده های عزادار بتوانند در زمان انتظار و زیارت اهل قبور از خدمات فرهنگی و آموزشی ارائه شده در آن بهره مند شوند.


 


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 804146
تعداد بازديد کنندگان سايت: 47162574 تعداد بازديد زيرپورتال: 908823 اين زيرپورتال امروز: 229 سایت در امروز: 8757 اين صفحه امروز: 171
1395/5/31 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.