دوشنبه 5 خرداد 1399   09:21:54

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 29990245
  تعداد بازدید این صفحه: 390969
  در امروز: 11171

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/1/1 جمعه
حضور منتخب مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در گلزار شهدای بهشت سکینه (س)
در آخرین پنج شنبه سال مهدی عسگری منتخب مردم شریف کرج، فردیس و اشتهارد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روند خدمات رسانی سازمان مدیریت آرامستان ها در گلزار شهدای بهشت سکینه (س) کرج بازدید کرد .
 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج ؛ مهدی عسگری طی بازدید سرزده در آخرین پنج شنبه سال از روند خدمات رسانی و فعالیتهای این سازمان بازدید کرد .

عسگری ضمن حضور در ساختمان اداری و دیدار با کارکنان، از ساختمان معراج و اداره متوفیات بازدید نمود و از زحمات پرسنل خدوم در این شرایط بحرانی قدردانی کرد .

منتخب مردم شریف کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس یازدهم ، کنترل سلامت خدمت رسانان در گلزار شهدای بهشت سکینه (س) را بسیار با اهمیت خواند و گفت : این موضوع می بایست در اولویت قرار گیرد .

مهدی عسگری  در بخش دیگری از حضور خود در گلزار شهدای بهشت سکینه (س)، از برخی پروژه های عمرانی این سازمان نظیر پروژه های مناسب سازی محوطه سالن معراج، نمازخانه و ساختمان پزشکی قانونی نیز بازدید نمود .

در پایان عسگری عملکرد سازمان را در مقابله با بیماری کرونا و مراحل ضدعفونی و غربالگری مراجعین را مورد بررسی قرار داد و فعالیتها و اقدامات انجام شده را مطلوب ارزیابی نمود .

همچنین مهدی عسگری از توجه مردم شریف استان البرز به اطلاعیه های سازمان در خصوص عدم حضور در آرامستان ها طی روزهای پنج شنبه و جمعه، ابراز خرسندی نموده و ابراز داشت همه شهروندان باید به توصیه ها و هشدارهای ستاد پیشگیری از انتشار ویروس کرونا توجه ویژه داشته باشند تا بتوانیم از سد این ویروس خطرناک بگذریم .بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 390969
تعداد بازديد کنندگان سايت: 29990245 تعداد بازديد زيرپورتال: 457545 اين زيرپورتال امروز: 424 سایت در امروز: 11171 اين صفحه امروز: 400
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.