دوشنبه 5 خرداد 1399   08:52:45

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 29989644
  تعداد بازدید این صفحه: 390948
  در امروز: 10570

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/12/27 سه‌شنبه
تودیع و معارفه مسئول بازرسی سازمان مدیریت آرامستان ها
مراسم تکریم و معارفه مسئول بازرسی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج امروز با حضور رییس این سازمان ، حسن جاوید فر جانشین اداره کل بازرسی شهرداری کرج و حسین کمالی دهقان رئیس اداره بازرسین ویژه شهرداری کرج برگزار و از زحمات علیرضا مرادی قدردانی و محسن ذبیحی به عنوان سرپرست جدید این واحد منصوب شد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج, حمید رضا عسگری رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج در ابتدای این مراسم ضمن همدردی با داغدیدگان آرزوی علو درجات برای جانباختگان و شفای عاجل برای بیماران نمود و پیشاپیش فرارسیدن سال جدید، عید باستانی نوروز را تبریک عرض نمود و گفت: نقش واحد بازرسی و حراست به عنوان دو واحد موثر در بهبود عملکرد سازمان ها بر کسی پوشیده نیست.
رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج با تاکید بر اهمیت واحد بازرسی در نظارت و پیشگیری از تخلفات، خاطرنشان کرد: برخورد و مقابله با هرگونه تخلف از اولویت های شهرداری کرج در حال حاضر  و بدون اغماض با تخلفات برخورد خواهد شد.
در ادامه این مراسم، حسن جاوید فر جانشین اداره کل بازرسی شهرداری کرج در سخنانی اظهار داشت: نقش واحد بازرسی پیشگیری از وقوع تخلفات است.

جاوید فر در ادامه بیان داشت: جایگاه بازرسی پیشگیری است. به این مفهوم که نباید منتظر وقوع تخلف باشیم و بعد از آن ورود کنیم بلکه باید با اشرافی که واحد بازرسی به مجموعه دارد، قبل از هرگونه تخلف اقدامات لازم را انجام دهد.
جانشین اداره کل بازرسی شهرداری کرج  تصریح کرد: نیروهای جوان و با انگیزه یکی از ویژگی های مثبت شهرداری کرج می باشد که باید از این ظرفیت مهم استفاده کرد.

در پایان جلسه از زحمات علیرضا مرادی تقدیر و محسن ذبیحی به عنوان سرپرست بازرسی سازمان معرفه شد.
 


بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 390948
تعداد بازديد کنندگان سايت: 29989644 تعداد بازديد زيرپورتال: 457522 اين زيرپورتال امروز: 403 سایت در امروز: 10570 اين صفحه امروز: 379
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.