دوشنبه 5 خرداد 1399   09:38:56

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 29990587
  تعداد بازدید این صفحه: 390986
  در امروز: 11513

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/12/26 دوشنبه
بازدید مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز از گلزار شهدای بهشت سکینه (س)
ظهر امروز حجت الاسلام ولایی برحق مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز به همراه جمعی از مسئولین از روند ارائه خدمات در این آرامستان بازدید کردند .
 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج؛ حجت الاسلام ولایی برحق مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز به همراه جمعی از مسئولین این اداره کل از روند ارائه خدمات در این آرامستان بازدید کردند .

در این دیدار حجت الاسلام ولایی برحق ضمن قدردانی و تشکر از تلاشها و زحمات مجموعه سازمان به ویژه طاهرین شریف شاغل در این آرامستان گفت : طاهرین در این برهه از زمان مسئولیت خطیری را از واجبات شرعی بر عهده دارند که می بایست این موازین شرعی به بهترین شکل ممکن انجام شود .

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز و عضو کارگروه تدفین ستاد بحران در ادامه ضمن ارائه توصیه های فقهی در زمینه تدفین متوفیان مبتلا به کرونا، جهت انجام هرگونه همکاری در تسهیل روند خدمات رسانی اعلام آمادگی نمودند . 

در ادامه این بازدید دکتر شایگان نماینده شبکه بهداشت نیز در خصوص روند فعالیتهای مجموعه و کادر بهداشت محیطی در تدفین اموات توضیحاتی را ارائه نمودند .

در پایان عسگری رئیس سازمان ضمن تشکر از توجه اداره کل تبلیغات اسلامی به مجموعه مدیریت آرامستان ها از همکاری و همراهی این اداره کل به ویژه در گروه های جهادی و مردمی استقبال نمود و خواستار ایجاد تعامل بیشتر و سازنده فی مابین دو ارگان شد. بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 390986
تعداد بازديد کنندگان سايت: 29990587 تعداد بازديد زيرپورتال: 457563 اين زيرپورتال امروز: 441 سایت در امروز: 11513 اين صفحه امروز: 417
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.