دوشنبه 5 خرداد 1399   03:05:37

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 29983229
  تعداد بازدید این صفحه: 390720
  در امروز: 4155

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/12/22 پنجشنبههمدلی مردم و مسئولین
پیام تشکر رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج از شهروندان
در پی انتشار اطلاعیه تعطیلی آرامستان بهشت سکینه(س) در روزهای پنجشنبه و جمعه آخر سال، حمید رضا عسگری رئیس سازمان از شهروندان فهیم کرج جهت توجه به این اطلاعیه و عدم حضور در محیط آرامستان بهشت سکینه(س) قدردانی کرد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج؛ حمید رضا عسگری گفت: در پی انتشار ویروس کرونا و بر اساس دستورات ابلاغی با هدف کاهش تجمع و ازدحام، تصمیم بر تعطیلی آرامستان بهشت سکینه(س) در روزهای پنجشنبه و جمعه گرفته شد. وی افزود: پس از اطلاع رسانی گسترده در فضای مجازی و نصب بنرهای اطلاع رسانی، امروز شاهد عدم حضور شهروندان بودیم که این توجه جای قدردانی و تشکر دارد،

عسگری ادامه داد کلیه تصمیمات متخذه جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی شهروندان و مراجعین می باشد که با همدلی مردم و مسئولین قطعا نتایج مورد نظر بدست خواهد آمد.

رئیس سازمان در پایان ضمن تشکر مجدد گفت زائرین اهل قبور تنها در موارد ضروری در ایام هفته می توانند با برنامه ریزی در ساعات مختلف در مزار عزیزانشان حاضر شوند.

عسگری در پایان تاکید نمود در ایام هفته نیز درخواست می شود تنها بستگان درجه یک جهت شرکت در مراسم تشییع شرکت نمایند و دیگران از حضور در آرامستان به طور جدی خودداری نمایند و انتظار می رود در پنجشنبه پایانی سال نیز همکاری شهروندان  و زائرین درآرامستان بهشت سکینه(س) ادامه داشته باشد.
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 390720
تعداد بازديد کنندگان سايت: 29983229 تعداد بازديد زيرپورتال: 457289 اين زيرپورتال امروز: 184 سایت در امروز: 4155 اين صفحه امروز: 151
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.