دوشنبه 5 خرداد 1399   09:28:25

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 29990372
  تعداد بازدید این صفحه: 390974
  در امروز: 11298

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/12/22 پنجشنبه
همدلی مدیریت شهری با پرسنل خدوم سازمان مدیریت آرامستان ها
سردار اسلامی، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان البرز و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، اعضاء شورای اسلامی شهر کرج بهمراه شهردار کرج با حضور در سالن معراج و اداره متوفیات همدلانه از زحمات پرسنل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج قدردانی نمودند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج؛ صبح امروز و پس از رونمایی از مزار شهید مدافع حرم محسن کمالی دهقان شهردار کرج بهمراه جمعی از اعضاء شورای اسلامی شهر، سردار اسلامی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان البرز و سلیمان رستمیان (مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران  استان البرز) با حضور در سالن معراج و اداره متوفیات همدلانه از زحمات پرسنل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج قدردانی نمودند.

کمالیزاده گفت: باید سعی کنیم با رعایت همه دستورهای بهداشتی این دوره را بگذرانیم و از خانه بیرون نرویم. بخش خدماتی شهرداری و سازمان‌های مربوطه نیز درگیر این قضیه هستند و باید مراقب کادر باشیم.

کمالیزاده با اشاره به بازدید ازآرامستان بهشت سکینه(س) ایمنی کارکنان را خوب ارزیابی کرد و گفت: باید به کارکنان این سازمان به خصوص افرادی که از نزدیک درگیر فوتی‌های کرونایی هستند توجه ویژه نشان داد و از آنان قدردانی کرد.

کمالیزاده تصریح کرد؛ با شیوع ویروس کرونا و فوت تعدادی از مبتلایان پرسنل سازمان مدیریت آرامستان ها نیز بعنوان حلقه ای از خدمتگزاران مردم روزانه تلاشهای فراوانی را در راستای کنترل انتشار این بیماری با دفن بهداشتی و اصولی متحمل شده اند.کارکنان خدوم و زحمت کش سازمان علاوه بر فشارهای روزانه، در زمان بحران بدون کاهش ساعت کاری و تعطیلی مجاهدانه در شرایط خاص مشغول به خدمت رسانی به مراجعی می باشند.

در پایان مدیریت شهری کرج با اهدای گل همواره تلاشها و زحمات این عزیران را ارج نهاده و از آنها تقدیر نمودند و از شهروندان فهیم کرج جهت توجه به این اطلاعیه ها و  عدم حضور در محیط آرامستان بهشت سکینه(س) قدردانی کرد.
 


 


كلمات كليدي : همدلی , مدیریت شهری , سازمان مدیریت آرامستان ها , شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 390974
تعداد بازديد کنندگان سايت: 29990372 تعداد بازديد زيرپورتال: 457551 اين زيرپورتال امروز: 429 سایت در امروز: 11298 اين صفحه امروز: 405
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.